Leather document bags- FIRENZE BAGS

.

תיקי עור למסמכים

תיקי עור למסמכים עם רוכסן הם אלגנטיים ומעל הכל פרקטיים. מצוידים במספר תאים שבהם ניתן לאחסן את כל הדברים החיוניים למשרד. פנקס רשימות, עטים, טלפון נייד, מטען, מחשבון. יאוחסנו בצורה מושלמת בתוך תיק העור למסמכים. בתיקי העור למסמכים שלנו אנו משתמשים ברוכסנים של  המותג היפני הידוע YKK, המוביל בעולם בתחום.

תיקי עור למסמכים עם ידיות
תיק העור למסמכים עם הידיות נוצר כדי להקל על הנשיאה של אביזר חיוני זה בחיי היומיום. כך תוכלו להשתמש בו גם כתיק וגם כמחזיק מסמכים קלאסי.

בדרך כלל, בחזית, יש להם כיס רוכסן חיצוני גדול. המאפשר לכם תמיד להחזיק את הפריטים שבהם אתם משתמשים לרוב בהישג יד.

תיקי עור למסמכים עם ידיות הם קלאסיקה נהדרת למשרד. מצוין לאנשי המקצוע הדינמיים ביותר שמחפשים אביזר מינימלי ורב-תכליתי שיהיה תמיד איתם.

תיקי עור למסמכים   עם טבעות
עם תיקי העור האלגנטיים שלנו בגודל A4 תוכלו לרשום הערות כפנקסים, או לשמור את המסמכים העסקיים .לחלק מהדגמים יש טבעות קלסר, כך שתוכלו להכניס ולעיין בהערות שלכם בקלות. בנוסף, כל תיק  עור למסמכים עם  טבעות מצויד בכיסים פנימיים ובמספר תאים. כך שתוכלו לקחת אתכם בבטיחות ובסדר מוחלט:

ניירות
כרטיסי ביקור
דפים מחוררים לרישום הערות
תיקיות למסמכים
ספרים
טלפון נייד ועוד הרבה
הודות למארגנים המושלמים הללו תוכלו לארגן טוב יותר את ימיכם. אפשר להיפרד מהלחץ והניירות הפזורים סביב השולחן!

תיקי עור למסמכים מעור איטלקי אמיתי תמיד עושה רושם נהדר על עמיתים ! במהלך פגישה, האביזר החדש והמעודן והמאורגן היטב שלך לא ייעלם מעיניהם. יהיו לך את כל המסמכים, הניירת,הטאבלט והעטים תמיד בהישג יד ובסגנון.

אביזר זה מצליח לשלב אלגנטיות עם פונקציונליות ללוות אתכם בחיי המשרד הקדחתניים!
עור הוא החומר הטוב ביותר מבחינת עמידות. למעשה, הוא לא יאכזב במהלך מצגת חשובה או כנס.

שמרו את כל המסמכים שלכם קרוב 
אביזר חיוני לכל איש מקצוע אמיתי, תיקים המאפשרים לנו להיות מאורגנים ותמיד יש בהישג יד את כל הדרוש לפגישות, כנסים או פגישות עסקיות חשובות. תיקי עור למסמכים קומפקטיים ואלגנטיים, עם כיסים פנימיים שבהם ניתן לאחסן טאבלטים או סמארטפונים.

המחקר המדויק של הפנים
עיצבנו את הפנים של כל תיק עור עד לפרטים הקטנים ביותר. לאחר שנים רבות של לימוד ובדיקות מצאנו את החלוקה המושלמת לחללים הפנימיים המוקדשים לחפצים שלכם:

כיס לעט
כיסים לכרטיסי אשראי או לכרטיסי ביקור
כיסים לטאבלט או טלפון נייד
פנקס רשימות
תאים אחרים עבור מסמכים אישיים או מחשבון.
תמצאו את המקום המושלם לכל חפץ!

כיצד לבחור את תיק העור המושלם
בחירת החומר היא מאוד סובייקטיבית ותלויה בסגנון ובתדמית שכל אחד רוצה שיהיה לו. תיק עור למסמכים   הוא ללא ספק האלגנטי והמעודן ביותר, זה שמביע בצורה הטובה ביותר מקצועיות ואמון. עור הוא החומר פר אקסלנס בכל הנוגע לעמידות לאורך זמן. למעשה, עור אמיתי משתנה עם הזמן אבל לא מזדקן, מקצועי ולעולם לא יצא מהאופנה ! 

תשומת לב מיוחדת לקיימות
כל תיקי העור שלנו עשויים מעור איטלקי אמיתי, תוך שימוש בחומרים איכותיים העומדים בהנחיות המחמירות ביותר לקיימות. למעשה, לא כולם יודעים שהמוצר המיוצר על ידי תעשיית השיזוף הוא תוצר לוואי של תעשיית הבשר. מסיבה זו, אמנות השיזוף נחשבת לאחת הדוגמאות הראשונות לכלכלה מעגלית בהיסטוריה האנושית.

בשלבי שיזוף העור, אנו משתמשים רק בחומרים בעלי השפעה נמוכה, כגון טאנינים צמחיים. התוצאה היא מוצר שמשתפר עם השנים .

סוג העור בו אנו משתמשים לתיקים שלנו הוא עור מלא.

העור השזוף הצמחי והמעובד ביד חושף את המאפיינים הטבעיים של משטח העור. לכן זהו העור המשובח ביותר בשוק. הצביעה נעשית ידנית, המעניקה למוצר גוונים שונים . כל מוצר מוגמר הוא יחיד במינו.